Najczęstsze pytania o sprawdzenie auta przed zakupem

śr., 17/05/2017 - 19:51 -- Sprawdzamy-Auto

Ze względu na powtarzające się zapytania odnośnie sprawdzenia auta przed zakupem, postanowiliśmy na parę z nich odpowiedzieć w tym miejscu.

1. Jaki jest termin oczekiwania na RAPORT ze sprawdzenia auta?

Normalny termin to z dnia na dzień. Przed złożeniem zamówienia na sprawdzenie auta przed zakupem zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

2. Co gdy wykupię dodatkowy pakiet kontroli na warsztacie i diagnostyce a sprzedający nie pozwoli pojechać bo np. auto nie ma tablic i ubezpieczenia ?

Takie sytuacje są bardzo rzadko gdyż sprzedającemu jednak zależy sprzedać auto. Gdy jednak dochodzi do takiej sytuacji, zwracamy całą kwotę z niewykorzystanego dodatku.

3. Czy mogę u was sprawdzić samą historię auta po numerze VIN ?

Niestety nie. Ze względu na nasz charakter pracy, ograniczmy się tylko do sprawdzania historii po VIN aut na które mamy zlecenie do sprawdzenia.

4. Jeśli zabiorę waszego Eksperta moim samochodem na sprawdzenie auta o ile będzie taniej ?

Dajemy możliwość bycia obecnym podczas kontroli auta przed zakupem ale ze względów bezpieczeństwa Ekspert porsza się służbowym samochodem wyposażonym w monitoring i GPS.

5. Nie posiadam konta w Banku - czy mogę zapłacić na miejscu ekspertowi ?

Eksperci nie realizują zleceń nie opłaconych oraz nie posiadają uprawnień do przyjmowania gotówki. Zamówienia raportu można dokonać realizując przelew na poczcie.

Sprawdź PEŁNĄ OFERTĘ